Granicę możliwości wyznacza granica wyobraźni

Oddajemy w Twoje ręce coś niezwykłego. Pokaz, który na długo zapadnie w pamięci Tobie i uczestnikom Twojego eventu. Zabierzemy Was w świat zdarzeń niespotykanych, świat potęgi podświadomości oraz świat, w którym granicę możliwości, wyznacza granica wyobraźni.

Jak wygląda Hipnotyczne Show?

Pokaz hipnozy scenicznej to show, które działa na kilku płaszczyznach. Po pierwsze gwarantuje świetną zabawę, poprzez swoją aurę tajemniczości, niezwykłości i humoru. Po drugie, poprzez pokazy hipnozy scenicznej prezentujemy nieograniczone możliwości ludzkiego umysłu oraz pokazujemy jak je wykorzystać. Głównymi gwiazdami show są jego uczestnicy, którzy w stanie hipnotycznego transu są w stanie dokonać rzeczy, których dotychczas nawet sobie nie wyobrażali. A wszystko w formie fantastycznej zabawy, pozytywnych emocji i nowych doznań. Wszystkie elementy show są całkowicie bezpieczne, opatrzone sporą dawką poczucia humoru.

Ile trwa spektakl?

Proponowany pokaz hipnozy scenicznej trwa od 45 do 90 minut w zależności od Państwa potrzeb:

1. Prolog.

W tej części widzowie dowiadują się, czym jest hipnoza i do czego może służyć. Wybieramy też tych, którzy staną się głównymi gwiazdorami pokazu i zagoszczą na scenie. Kilka krótkich, hipnotycznych opowieści daje odczuć nowych i ciekawych zjawisk całej widowni.

2. Hipnoza sceniczna

To główny element show. Prowadzeni przez hipnotyzera, bohaterowie pokazu, zwani od tej chwili „medium”, doświadczają na sobie i prezentują całej widowni rozmaite zjawiska hipnotyczne takie jak:
– lewitacje,
– podróże w czasie (regresja hipnotyczna),
– podróże w przestrzeni,
– halucynacje,
– amnezja,
– hipnoza niewerbalna,
– zaprzeczenie grawitacji – kulminacyjny punkt programu, w którym okazuje się, że grawitacja jest kwestią względną, a ludzki umysł mając do wyboru powszechne prawa fizyki i sugestię, która im zaprzecza, skutecznie podąża za tą drugą. Wszystko to ubrane w odpowiedni scenariusz i fabułę ustaloną wcześniej.

3. Sesja relaksacyjna (fakultatywnie)

Na specjalne życzenie Organizatora i za dodatkową opłatą, na koniec pokazu możemy przeprowadzić kilkunastominutową, relaksacyjną sesję hipnotyczną dla całej widowni. Podczas takiego seansu zabieramy wszystkich w podróż do wnętrza siebie i swojej wyobraźni. Publiczność poznaje opowieści, które na podświadomym poziomie mają wpływać na ich rozluźnienie, spokój, pewność siebie, poczucie bezpieczeństwa, motywację, harmonię i samozadowolenie. Te stany emocjonalne będą im towarzyszyć także po zakończeniu seansu.

Przebieg widowiska może w pewnym stopniu różnić się od przedstawionej oferty i zawierać inne zjawiska hipnotyczne, a zależy to od interakcji z widownią. Na Państwa życzenie możemy zmodyfikować poszczególne panele pokazu, dostosowując je do oczekiwań Waszych i Waszych klientów.

Ile kosztuje Hipnotyczne Show

Koszt spektaklu jest uzależniony od wielu czynników. Wpływ na cenę mają m.in. czas trwania, miejsce spektaklu, szczegóły scenariusza. Jeśli chcą Państwo, aby Hipnotyczne Show zagościło na Waszym evencie, napiszcie do nas. Prześlemy Państwu dokładny kosztorys dopasowany do Państwa imprezy.

Jeśli chcą Państwo, aby Teatr Mentalny zagościł na Waszej imprezie, proszę do nas napisać na adres kontakt@arturmakiela.pl. W mailu zwrotnym wyślemy Państwu wszelkie wskazówki i informacje dotyczące spektaklu i jego odpowiedniego przygotowania, a także zrobimy indywidualną wycenę i ustalimy dokładny termin.

Mentalny Teatr Hipnozy > Oferta dla firm