Hipnoza Sceniczna to świetna forma rozrywki, na wysokim poziomie i z dużą dozą dobrego humoru. Spektakl nadaje się idealnie jako ukoronowanie konferencji, imprez firmowych, wieczorów panieńskich jak również jako teatralne widowisko artystyczno-rozrywkowe.

A oto co mówią znani ludzie, którzy mieli okazję wziąć udział:

Spektakl Pana Artura to pełna metafizycznych przeżyć i dobrego humoru podróż do krainy hipnozy- z całą pewnością godna polecenia
Marta Podulka, piosenkarka
 
Przybyłem, zobaczyłem i… zatkało mnie. Moje wrodzone „szkiełko i oko” mrużyły się sceptycznie na myśl o pokazie hipnozy. A jednak gdy zobaczyłem, co można zdziałać z człowiekiem w transie, żuchwa opadła mi o jakieś pół metra;)
dr Maciej Dutko, autor Biblii E-Biznesu

Artur Makieła swoją magnetyczną osobowością zapełnił całą salę i porwał tłumy swym HIPNOTYCZNYM SHOW. To było niesamowite przeżycie, zarówno dla widzów jak i tych, którzy brali czynny udział w występie Artura. To była wielka przyjemność dla mnie móc Cię zapowiedzieć wraz z Basia Beuth. Jesteś świetny w tym co robisz. Gratuluję. Ludzie byli zdumieniu, zachwycenie i nie mogli uwierzyć w to co widzieli. Rozmawiałem z wieloma osobami, które uczestniczyły aktywnie i one są najbardziej zdziwione…Oczywiście jak najbardziej pozytywnie. Super.
Rafał Tańczak, mówca motywacyjno-inspiracyjny

Mentalny Teatr Hipnozy > Mówią o spektaklu