Hipnotyzer

Artur Makieła

hipnotyzer, Mentalny Teatr Hipnozy - wprowadzenie

Nazywam się Artur Makieła i jestem hipnotycznym showmanem. Hipnoza to moja pasja. Obecnie jako trener rozwoju osobistego, trener NLP i hipnotyzer, korzystam z hipnozy zarówno na polu scenicznej zabawy, jak i do pracy terapeutycznej i coachingowej z klientami. Zakamarki podświadomości interesowały mnie od dziecka. Przez wiele lat szukałem źródeł wiedzy na temat mentalizmu, wywierania wpływu, psychologii, podświadomości i iluzji. O ile iluzja okazała się być sztuką opartą jedynie na zręczności i olbrzymim asortymencie rekwizytów i nie spełniła moich oczekiwań, o tyle hipnoza okazała się trafieniem w sedno. Przede wszystkim dlatego, że jest naturalna, szczera i prawdziwa. Podczas hipnotycznego show nie ma mowy o sztuczności. Uczestnicy spektaklu naprawdę przeżywają niesamowite doznania i wędrują poza granice swoich dotychczasowych możliwości, odkrywając, że potrafią dużo więcej, niż do tej pory przypuszczali.

Odkąd wiele lat temu pojawiłem się jako widz na pierwszym pokazie hipnozy, wiedziałem, że jest to coś, co chcę robić i w czym będę dobry. Teraz, po kilku latach korzystania ze spektakularności hipnozy w wydaniu scenicznym i po występowaniu na wielu różnych scenach wiem, że to co najpiękniejsze w Hipnotycznym Show, to jego nieprzewidywalność.

hipnotyzer, Mentalny Teatr Hipnozy - usypianie

Hipnotyczny pokaz w moim wydaniu, to spektakl, który pomimo iż ma swój scenariusz, tworzy się na bieżąco. Tak naprawdę to widownia odgrywa tutaj rolę gwiazd. Nigdy nie wiadomo kto z publiczności zostanie wybrany jako medium i jak będzie podążał za hipnotycznymi sugestiami. I to właśnie ta konieczność improwizacji i reagowania na bieżąco powoduje, że te spektakle są takie świeże, naturalne i humorystyczne. Bywali ludzie, którzy na scenie odkrywali w sobie nowe umiejętności. Bywali też tacy, którym pod wpływem metaforycznej historii zmieniało się coś w życiu. Przede wszystkim jednak na nasze pokazy przychodzą ludzie, którzy chcą się dobrze bawić i mają przynajmniej drobne wyobrażenie o tym, jaka potęga drzemie w ich umysłach.

hipnotyzer, Mentalny Teatr Hipnozy - amnezja

Występuję na scenach od zeszłego stulecia. Oprócz pracy szkoleniowca i trenera, przez kilkanaście lat prezentowałem się na rozmaitych scenach jako konferansjer, gitarzysta, dziennikarz, mówca i showman. Prowadziłem największe imprezy w Polsce, występowałem przed publicznością liczącą ponad 150 tysięcy ludzi. Połączenie obycia scenicznego i doświadczenia trenerskiego tworzy mieszankę wybuchową. Mentalny Teatr Hipnozy to wulkan energii, olbrzymia dawka humoru i coś jeszcze, co umyka wszelkim definicjom.

Z moich usług skorzystała między innymi telewizja MTV, zapraszając mnie, żebym zahipnotyzował uczestników programu Warsaw Shore. Występowałem także jako ekspert w temacie hipnozy w paśmie porannym telewizji TTV.

Mentalny Teatr Hipnozy > Hipnotyzer